Privatumo politika

Bendrosios sąlygos

1. Asmens duomenų apsaugos taisykles lemia pagrindiniai principai bei procedūros, nustatyti svetainės www.caviarhouse.lt (SIA „CaviarHouse.lv“)(toliau – „CaviarHouse“ svetainė) lankytojų asmens duomenims tvarkyti.

2. Asmens duomenų apsaugai teikiama didelė reikšmė, todėl svarbu, kad „CaviarHouse“ svetainės lankytojai žinotų, kada ir kokie duomenys renkami, saugomi ir kaip naudojami.

3. Mūsų renkami asmens duomenys – tai tik tie duomenys, kuriuos Jūs laisvanoriškai pateikėte „CaviarHouse“ svetainei, ir sutikote, kad asmens duomenys būtų naudojami ir tvarkomi pagal šias taisykles.

Asmens duomenys

4. Sąvoka „Asmens duomenys“ apima: vardas, pavardė, mobiliojo telefono numeris, elektroninis paštas, pristatymo adresas, miestas, pašto indeksas.

5. Asmens duomenys naudojami, siekiant identifikuoti klientą laikantis Latvijos Respublikos įstatymo „Dėl fizinių asmenų asmens duomenų apsaugos“.

Asmens duomenų saugojimas ir tvarkymas

6. „CaviarHouse svetainės“ lankytojų asmens duomenys saugomi išorinėje laikmenoje, taip pat bendrovės „NanoIT“ serveryje (svetainių priegloba www.nano.lv), kuri įsipareigoja imtis reikiamų saugos priemonių apsisaugoti nuo neteisėto lankytojų asmens duomenų pakeitimo, paskelbimo ar sunaikinimo. Tačiau, nepriklausomai nuo nuolatinės kontrolės, absoliuti apsauga nuo visų galimų pavojų yra neįmanoma.

7. Surinkti „CaviarHouse“ svetainės lankytojų asmens duomenys, taip pat IP adresai, puslapio peržiūros data ir laikas yra renkami statistikos tikslais. Šie duomenys neleidžia identifikuoti naudotojo ir fiksuoja tik kompiuterio, iš kurio buvo kreiptasi į svetainę „CaviarHouse“, IP adresą.

8. Vardas, pavardė, mobiliojo telefono numeris, el. paštas, gyvenamosios vietos adresas, banko pavadinimas, banko sąskaitos numeris yra naudojami teikti paslaugas, sudaryti sutartis su fiziniais asmenimis ir aptarnauti svetainės „CaviarHouse“ lankytojų užklausas, informuoti lankytojus apie paslaugas, naujienas ir reklaminius pasiūlymus.

Asmens duomenų perdavimas tretiesiems asmenims

9. Surinkti asmens duomenys neperduodami tretiesiems asmenims, nesuderinus su jais, ir naudojami tik tikslams, nurodytiems šiose taisyklėse.

Slapukai ir anoniminiai identifikatoriai

10. Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, „WEB service“ analizes, kurias tiekia „Google Inc.“ (toliau – „Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus, kurie yra tekstiniai failai, saugomi naudotojo kompiuteryje, padedantys analizuoti naudotojų elgseną svetainėje. Slapukų sugeneruota informacija (įskaitant Jūsų IP adresą) apie naudotojų elgseną yra perduodama į „Google“ serverius JAV ir ten saugoma. Tokią informacija „Google“ naudoja įvertinti svetainės naudojimą, sudaryti ataskaitas apie svetainės veikimą– svetainės operatoriams ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu bei interneto naudojimu. Esant būtinybei, „Google“ perduoda šią informaciją tretiesiems asmenims, kai to reikalauja galiojantys įstatymai, arba kai tretieji asmenys šiuos duomenis apdoroja „Google“ pavedimu. IP adresas nesiejamas su kitais „Google“ bendrovės duomenimis. Jūs galite nustatyti savo naršyklėje, kad ji nepriimtų slapukų, tačiau tai gali paveikti atskirų šios svetainės funkcijų veiksmingumą. Naudodamiesi šia svetaine, Jūs suteikiate bendrovei „Google“ savo sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagal anksčiau išdėstytus tikslus ir tvarką.

Nepilnamečių asmenų apsauga

11. Vaikai ir paaugliai iki 18 metų neturėtų teikti asmens duomenų be tėvų ar globėjų sutikimo. Asmeninė vaikų informacija nerenkama ir neperduodama tretiesiems asmenims.

Informacija

12. „CaviarHouse“ svetainės lankytojas turi teisę gauti informaciją apie savo asmens duomenis ir realizuoti kitas jam suteiktas teises.

Konfidencialumo politikos pakeitimai

13. Asmens duomenų apsaugos taisyklės gali būti dalinai arba visiškai keičiamos. Apie bet kurį pakeitimą ar papildymą bus pranešta „CaviarHouse“ svetainėje.

14. Jei Jūs nesutiksite su naujomis asmens duomenų apsaugos taisyklėmis, turėsite teisę atisakyti jų raštu, tačiau esant tokiai sąlygai nebegalėsite naudotis „CaviarHouse“ svetainės paslaugomis.

15. Jei po asmens duomenų apsaugos taisyklių pakeitimų Jūs ir toliau naudositės „CaviarHouse“ svetainės paslaugomis, bus laikoma, kad Jūs sutinkate su naująja taisyklių versija.

Svetainės naudojimas

16. Svetainės CaviarHouse.lv SIA ir Puslapių socialiniuose tinkluose Facebook (https://www.facebook.com/caviarhouse.lt), Instagram (https://www.instagram.com/caviarhouse_lithuania/) lankytojams draudžiama kopijuoti, perpublikuoti, įkelti, perduoti ar kitaip platinti šios Svetainės ar aukščiau nurodytų Puslapių turinį socialiniuose tinkluose, įskaitant tekstus, vaizdus, garso ar vaizdo medžiagos, jų naudojimo komerciniais tikslais be raštiško susitarimo su CaviarHouse.lv SIA. Taip pat neleidžiama naudoti CaviarHouse.lv SIA įmonių logotipų ar prekių ženklų be raštiško CaviarHouse.lv SIA sutikimo.

Kontaktų informacija, jei turite klausimų

17. Dėl asmens duomenų apsaugos

Pavadinimas – SIA “CaviarHouse.lv”;
Reg. numeris 40003945566
Juridinis adresas - Ceriņu g 9-20, Jūrmala
El. paštas - info@caviarhouse.lt
Kontaktų telefonas - +371 25770880

Jei asmuo mano, kad jo (jos) asmens duomenų tvarkymas neatitinka VDAR reikalavimų, jis (ji) turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų inspekcijai, esančiai Blaumana g. 11/13-15, Ryga, LV-1011, el. paštas info@dvi.gov.lv, telefono numeris +371 672 23 131.

dvi.gov.lv
Prekė įdėta į krepšelį