Juodieji eršketų ikrai
Šiuo metu juoduosius eršketų ikrus rinkti legaliai laukinėje gamtoje draudžiama. Draudimas buvo įvestas vadovaujantis dar 20-ojo amžiaus pabaigoje priimta JTO konvencija dėl pasaulio vandens išteklių ir nykstančių žuvų veislių apsaugos, ji pratęsta 2007 m. ir remiama penkių Kaspijos valstybių, esančių aplink Kaspijos jūrą, pagrindinę pasaulyje eršketinių buveinę. Įvedus eršketinių žvejybos draudimą, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje, Kinijoje, Urugvajuje, Ispanijoje, Pietų Korėjoje, Saudo Arabijoje ir kitose šalyse buvo įsteigta daugiau nei 140 ūkių, kuriuose veisiamos eršketinių rūšių žuvys (akvakultūra), kad iš jų būtų gaunama juodųjų eršketų ikrų.
Pagrindiniai juodųjų eršketų ikrų tiekėjai „Lemberg Kaviar“ yra geriausi Europos ir Azijos žvejybos ūkiai – pasaulio akvakultūros srities juodųjų eršketų ikrų gavybos lyderiai. Be ikrų namų „Lemberg“ būtent iš šių ūkių ikrus perka Vokietijos aviakompanija „Deutsche Lufthansa AG“, taip pat jie tiekiami geriausiems Paryžiaus žuvies restoranams. Populiariausia, paklausi ir tikrai įvertinta žinovų ir ekspertų
„Lemberg Kaviar“ juodųjų eršketų ikrų rūšis vadinama
„Amur Royal“.
„Amur Royal“ – natūralaus Amūro eršketų ir kalugų hibrido ikrai, belugų genties gėlavandenės žuvys, eršketinių šeimos (lot. Acipenser schrenckii x Huso dauricus). Ši eršketų rūšis gamtoje atsirado natūraliai, Amūro upės žemupyje susikryžminus dviem eršketinių žuvų rūšims.
„Amur Royal“ – stambiagrūdžiai eršketų ikrai su minkščiausia oda, sodraus ir subalansuoto skonio. Ikrų skersmuo yra nuo trijų iki keturių milimetrų, jų dydis identiškas belugos ikrams.
Eršketų ikrai yra natūralus produktas, todėl tamsios spalvos atspalviai gali skirtis priklausomai nuo eršketų ikrų rūšies.