Bendrovė „CaviarHouse.lv“ buvo įkurta 2007 m. Visus šiuos metus mes esame išskirtinė oficiali Vokietijos ikrų namų „Lemberg Kaviar“ atstovė Baltijos šalyse.

„Lemberg Kaviar“, pelniusi klientų pasitikėjimą, užima pirmaujančią poziciją Europos rinkoje tarp raudonųjų ir juodųjų ikrų gamintojų. Šio konkretaus vokiško ikrų prekių ženklo produktai yra paklausiausi Baltijos šalyse.

Gamykla

Sava gamykla su automatizuotomis ikrų žaliavų perdirbimo linijomis, dideli vėsinimo ir šaldymo pajėgumai, dirbame tik su dideliais, gerai įsitvirtinusiais žvejybos srities tiekėjais iš Kanados, Šiaurės Amerikos ir Rusijos – visų šių veiksnių derinys garantuoja stabilų ir nenutrūkstamą gamybos procesą, tad galime pirkėjams pasiūlyti palankiausias ir žemiausias ikrų produktų kainas Europoje.

Komanda

Puikios profesionalios darbuotojų komandos dėka galime efektyviai ir greitai reaguoti į vartotojų pageidavimų pokyčius. Siekdami išplėsti pirkėjų pasirinkimo galimybes ir pasiūlyti gausesnį asortimentą nei prekybos tinkluose, 2007 metais atidarėme savo biurus-parduotuves.

17 metų

17 metų mūsų Latvijos bendrovė „CaviarHouse.LV“ išlieka didžiausia ikrų produktų tiekėja mažmeninės prekybos tinklams Latvijoje ir Lietuvoje, siūlanti plačiausią visų rūšių raudonųjų lašišų ikrų ir juodųjų eršketų ikrų asortimentą.

12 metų

Taip pat daugiau nei 12 metų bendradarbiaujame su Italijos žuvų perdirbimo įmonėmis, tiekdami Latvijos rinkai žuvų konservus, kurie labai populiarūs tarp mūsų klientų.
SIA CaviarHouse.LV: Diana Vigmane
2020 m., atsižvelgdami į dabartines vartotojų rinkos plėtros tendencijas, pradėjome vykdyti savo klientų užsakymus internetu visuose Latvijos, Lietuvos ir Estijos regionuose.

Dirba du mūsų biurai-parduotuvės Rygoje ir Daugpilyje, kur klientai turi galimybę išsirinkti, paragauti ir įsigyti ne tik raudonųjų lašišų ikrų, bet ir puikių juodųjų eršketų ikrų palankiausiomis kainomis Baltijos šalyse.

Esame atviri bendradarbiavimui, todėl kartu su klientais ir partneriais pristatome ir įgyvendiname naujas idėjas bei projektus.

Tikimės, kad ateityje vyks daugybė šventinių vaišių, kur mūsų produktai bus laukiamos vaišės ant jūsų stalo.

Diana Vigmane
Generalinė direktorė
SIA „CaviarHouse.LV“

Mes bendradarbiaujame

SIA „CaviarHouse.lv“ jau 17 metų yra oficialus „Lemberg Kaviar“ atstovas Baltijos šalyse

Prekė įdėta į krepšelį